Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant Purell TFX 1200 ml,Functioneaza doar cu dozatorul cu senzor Purell TFX pentru gel dezinfectant!Gel dezinfectant pentru maini, poate fi folosit oriunde, nu necesita clatirea cu apa sau stergerea mainilor, uscare rapida..

Număr anunț
DA25800748
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mecanic Grivita (CUI 4283244)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,50 RON
Valoare atribuită
347,50 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,50 RON

din 347,50 RON estimat