Atribuită Cumpărare directă

Achizitie camera de aer R16", camera de aer 12.5/80 R18

Număr anunț
DA25801740
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Blaj Serviciul de Gospodarie Comunala (CUI 13947058)
Furnizor / câștigător
AUTO ALI SERVICE (CUI 42037790)
Cod CPV
50116510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,32 RON
Valoare atribuită
319,32 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,32 RON

din 319,32 RON estimat