Atribuită
Cumpărare directă
Materiale + manopera instalare fibra optica pentru o distanta de 250m: - 250 m cablu cu 4 fire fibre optice pentru montaj aerian; - 1 buc kit sistem de sustinere cabluri cu fibra optica pe stalp; - 1 set (2 buc) mediaconvertoare de fibra optica; - manopera instalare 250 m cablu fibra optica aerian cu sustinere pe stalpi.
- Număr anunț
- DA25810900
- Autoritate contractantă
- Politia locala Chitila (CUI 26479340)
- Furnizor / câștigător
- ROMFIBER LINK SOLUTIONS SRL (CUI 32474894)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.357,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.357,50 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.