Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Masca medicinala 3 straturi 220119 Buc 500 1.4 Dezinfectant Gel Higeea 1L 50001 Buc 10 58 Dezinfectant Gel Higeea 0.5L pompita 50005 Buc 10 38 DEZINFECTANT 5 l fara clatire higeea 5698777 Buc 3 305 Sapun maini gelpons bacterian 5kg 14263 Buc 5 32 Sano Paper Toilet Mini Jumbo 410G/120M - hartie igienica 120M 7290014004894 rola 50 4.9 Sano Paper Soft White 2 straturi 40 role - hartie igienica alba 40 role 7290005430510 SET 3 42 Dezinfectant bacterian Bardival 96, 5kg 851621 Buc 5 61 Prosoape V verzi 250buc/set standard 16203 Buc 80 4.2
- Număr anunț
- DA25808043
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.747 RON
- Valoare atribuită
- 3.747 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.