Atribuită
Cumpărare directă
1. Realizare website personalizat Wordpress. pe motor wordpress. • modul de upload documente in frontend, bazat pe autentificare multiuser, • galerie foto, • modul harta. • dimensionare automata dispozitive touch, tablete, telefoane. 2. Implementare si instalare pe server 3. Consultanta si instruire personal pentru folosirea website-ului - 30 ore remote cu ajutorul telefonului si Teamviewer
- Număr anunț
- DA25806402
- Autoritate contractantă
- COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
- Furnizor / câștigător
- FRACTAL STUDIO SRL (CUI 16351857)
- Cod CPV
- 72413000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.833 RON
- Valoare atribuită
- 4.833 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.