Atribuită Cumpărare directă

Compania noastra doreste achizitionarea de cabluri si produse conexe conform referat de necesitate si fisa specificatii tehnice - anexa nr.1

Număr anunț
DA25814960
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
Furnizor / câștigător
VEST LANTCABROM S.R.L. (CUI 5021438)
Cod CPV
44320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.784,50 RON
Valoare atribuită
5.784,50 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.784,50 RON

din 5.784,50 RON estimat