Atribuită Cumpărare directă

MOUSE OPTIC FARA FIR, REZOLUTIE 1600DPI, Gembird Wireless optical mouse MUSW-4B-02-BS, 1600 DPI, nano USB, black-silver Gembird Wireless optical mouse MUSW-4B-02-BS, 1600 DPI, nano USB, black-silver PN: C7479939 PN: MUSW-4B-02-BS Garanție 24 de luni Mouse optic wireless, negru / argintiu COMFORT ȘI PRECIZIE Tehnologie inteligentă de economisire a energiei - Durată lungă de viață a bateriei Nu este nevoie de mouse pad Mouse optic wireless cu 4 butoane cu nano-receptor USB Butonul CPI pentru modificări rapide ale rezoluției (800 - 1600 DPI) Specificații Tehnologie fără fir: 2,4 GHz, modulație RF GFSK, 80 de canale, ID dispozitiv de 32 biți Distanta de lucru: pana la 10 m Clasa de putere: Putere RF 3 dBm (EIRP maxim) Tip antena interna; amplificarea antenelor în dBi (tipic): 2 dBi ± 1 dBi Rezoluție optică: 800, 1200, 1600 DPI selectabile prin buton Alimentare: baterie AAA x 2 bucăți (nu este inclusă) Consum de energie: 3 Vcc, până la 20 mA Receptor Nano: compatibil USB 1.1, greutate 2 g, 6 x 14 x 18 mm Mouse: dimensiuni 98 x 65 x 38 mm, greutate netă 53 g (fără baterii) Condiții de funcționare: -5 ... 45 grade Celsius, umiditate 10-80% Cerințe de sistem Windows 7/8/10 Port USB gratuit pentru receptor Conținutul pachetului 1 x Mouse 1 x USB nano receptor

Număr anunț
DA25815485
Autoritate contractantă
Administratia Fondului Cultural National (CUI 17966770)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat