Atribuită
Cumpărare directă
Imprimanta laser mono Lexmark B2236dw, Dimensiune: A4, Viteza: 36 ppm, Rezolutie: 1200 dpi, Procesor: 1.0 GHz, Memorie: 256 MB, Alimentare cu hartie: 250 coli, Duplex, Limbaje de printare: PCL 5e Emulation, PCL 6 Emulation, display LCD 2 linii, Volum LUNAR maxim de printare: 30000 de pagini, Interfata: USB, Retea, WIFI, Consumabile: toner 700 pag. inclus, foloseste ulterior: B222000,B222H00,B222X00,B220Z00
- Număr anunț
- DA25807569
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.412,90 RON
- Valoare atribuită
- 3.412,90 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.