Atribuită Cumpărare directă

11127128 - Burghiu Sds Plus 10 X 200 mm - 2 BUC 11125318 - Mistrie Otel Trapez 160 X 84 mm Mtx Master - 2 BUC 11115952 - Spaclu Inox Topex 18B606 63 mm - 2 BUC 11115842 - Spaclu Maner Plastic Topex 18B208 80 mm - 2 BUC 11115968 - Spaclu Inox Topex 18B610 100 mm - 2 BUC 11115913 - Spaclu Inox Topoex 18B604 40 mm - 2 BUC 11122080 - Set Surubelnite 6 Pcs 617042 - 1 BUC 11125310 - Gletiere Otel Inox 280 X 130 mm Mtx Master - 1 BUC 11109463 - Gletiera 280 X 130 mm 10 Dinti - 2 BUC 11104182 - Sfoara pentru zidarie Topex 13A905 50 M - 1 BUC 11114287 - Cuie striate pentru beton cu cap inecat, 3,5 x 60 mm 250BUC/CUTIE - 1 BUC

Număr anunț
DA25814082
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,40 RON
Valoare atribuită
301,40 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,40 RON

din 301,40 RON estimat