Atribuită Cumpărare directă

ULEI MOTOR M40 / 1L - 160 L x 5.35 lei (140 L cf ref 9728/15.06.2020-Spatii Verzi si 20 L cf ref 9876/17.06.2020 - Parc auto si mecanizare)

Număr anunț
DA25818543
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI 6245590)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
856 RON
Valoare atribuită
856 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

856 RON

din 856 RON estimat