Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de service pentru casele de marcat fiscale cu jurnal electronic se efectueaza pe baza de abonament lunar si presupun: a)Servicii planificate • asistenta tehnica prin telefon sau online in intervalut 8- 18 de Luni pana Vineri, Sambata in intervalul 9-15; • deplasari la locul de instalare al caselor de marcat ,in urma sesizarilor care necesita prezenta unui technician de service autorizat. • listarea lunara si salvarea pe suportul extern al clientului a raportului memoriei fiscale la locul de amplasare a caselor de marcat; • schimbare ora vara/iarna; • teste lunare de functionare normala a ansamblelor principale (dispozitivul de imprimare, tastatura, memorie fiscala, interfete) si diagnoza generala; • revizie tehnica anuala conform OUG 28/1999; b)Servicii neplanificate • Reparatii si inlocuiri de piese ale caselor de marcat pe baza notei de constatare emise de prestator si a comenzii ferme din partea Autoritatii Contractante; • Extragere memorie fiscala si predare la ANAF; • Programare articole noi si/sau modificare tarife sau cota TVA; • Reinstruire personal atunci cand apar elemente noi in exploatarea sau legislatia referitoare la casele de marcat fiscale; In cazul in care sunt necesare interventii a caror complexitate impune realizarea acestora la sediul SC ECRSERV IASI SRL, atunci transportul casei de marcat fiscale de la locatia unde este instalat pana la sediul firmei si retur este asigurat de catre SC ECRSERV IASI SRL si este inclus in pret

Număr anunț
DA25822383
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
ECRSERV IASI SRL (CUI 15146633)
Cod CPV
50311400-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.940 RON
Valoare atribuită
5.940 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.940 RON

din 5.940 RON estimat