Atribuită
Cumpărare directă
Voce Premium 6 - 2 buc (0213103480, 0235410609) nelimitat in reteaua Telekom Romania si, in reteaua Telekom Romania Mobile, in retelele nationale fixe, retelele nationale mobile si catre retelele remature i l zona UE fix, SUA&Canada fix si mobil Pret total 10 euro fara TVA 1 EURO = 4.8394 Lei Perioada 01.07.2020-31.12.2020
- Număr anunț
- DA25818832
- Autoritate contractantă
- SCOALA NATIONALA DE GREFIERI Bucuresti (CUI 13522812)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64000000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290,34 RON
- Valoare atribuită
- 290,34 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.