Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE SERVICII DE SANATATE CONFORM ORDINULUI NR. 1955/1995 DIVERSE SERVICII DE SANATATE PENTRU COPII CUPRIND URMATOARELE: - EXAMEN CLINIC GENERAL - TRIAJ INTRARE IN COLECTIVITE DUPA FIECARE VACANTA - IGIENA CLASELOR DE CURS - EVIDENTA VACCINARII COPIILOR - VIZAREA CARNETELOR PERSONALULUI - IGIENA ALIMENTATIEI - ALTE SERVCII MEDICALE PREVAZUTE DE LEGISLATIA IN VIGOARE PRETUL AFISAT ESTE PE LUNA.
- Număr anunț
- DA25817266
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA CALARASI (CUI 15425336)
- Furnizor / câștigător
- CMI DR. TOMEK S. MARIA (CUI 20265479)
- Cod CPV
- 85140000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.