Atribuită Cumpărare directă

INTOCMIRE STUDIU DE FEZABILITATE ILUMINAT PUBLIC COMUNE PRETUL ESTE NEGOCIABIL IN FUNCTIE DE MARIMEA LOCALITATII

Număr anunț
DA25807820
Autoritate contractantă
COMUNA GOTTLOB (CUI 16573608)
Furnizor / câștigător
AMIRAS GREEN PROIECT S.R.L. (CUI 40094551)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat