Atribuită Cumpărare directă

Scanner BROTHER ADS2800WUX1 Brother ADS-2800WEYJ1 Scaner A4 dual CIS ADF retea wireless Wi Fi Direct

Număr anunț
DA25814457
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NERI SZENT FULOP (CUI 17094417)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat