Atribuită
Cumpărare directă
REVIZIE 60000 KM DACIA DOKKER-(schimb ulei de motor si filtre) si inlocuit discuri de frana 2 buc., set placute de frana fata, brat inferior directie + altele pentru autoturism DACIA DOKKER MS27DGA (ref.358/10.06.2020 si adresa modificare valoare estimata)
- Număr anunț
- DA25812168
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM AUTO EXPERT S.R.L. (CUI 27885826)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.037,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.037,54 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.