Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala 3 straturi (dispozitiv medical notificat ANMDM) Dispozitiv Medical Standard : MDD 93/42/EEC Class I (non-sterile) Avantaje: Filtre PFE ( Particle Filtration Efficiency ) si BFE ( Bacterial Filtration Efficiency ) 3 straturi: 2 Straturi PP Material Netesut + 1 Strat Filtru ( meltblown fabric) Conforma cu cerintele standardului EN 14683/2014 Fina, colorata, dintr-un material impermeabil netesut pentru o mai buna protectie impotriva prafului si umiditatii Ideala pentru protectia impotriva prafului si a aerosolului. Culori disponibile: albastru Ofera un confort ridicat chiar și pentru purtarea prelungita De unica folosinta Prezentare: Masti medicale, 3 straturi - 1 cutie x 50 bucati Produsele vor fi insotite la livrare de declaratie de conformitate . Termenul de valabilitate al produselor va fi de min. 12 luni de la data receptiei. Comenzile vor fi transmise si prin fax/e-mail. Va rugam sa emiteti facturi separate conform comenzilor ( 3000 buc pt Tratament TBC + 8000 buc pt Supraveghere TBC)
- Număr anunț
- DA25818724
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.