Atribuită Cumpărare directă

Rack HDD Raidsonic IcyBox, SATA3, 2.5/3.5inch in 5.25inch, Black,IB-172SK-B

Număr anunț
DA25822039
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0930 (CUI 18252132)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,86 RON
Valoare atribuită
163,86 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,86 RON

din 163,86 RON estimat