Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE GRADINITA 3

Număr anunț
DA34834042
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
Furnizor / câștigător
DACAPO EST SRL (CUI 21062227)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.377,08 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.377,08 RON