Atribuită Cumpărare directă

Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA| 1.|Asevi Mio 1L det pardoseli|buc|10.00|14.2200| 2.|Ajax geam 500 ml|buc|5.00|8.8000| 3.|Mop microfibra|buc|5.00|12.4200| 4.|Matura PVC|buc|5.00|5.6200| 5.|Coada lemn matura/mop 120cm|buc|5.00|2.4000| 6.|Sano pump vase 1L|buc|5.00|14.4000 7.|CIF baie cu pulv.500ml|buc|5.00|15.2100| 8.|Fino pungi gunoi 35L|rola|10.00|5.1300| 9.|Laveta BBC|buc|50.00|1.4400| 10.|Fino burete 2/set|buc|5.00|5.8500| 11.|Baygon M/Z spray 400ml|buc|6.00|13.2300

Număr anunț
DA25817254
Autoritate contractantă
COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,38 RON
Valoare atribuită
668,38 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,38 RON

din 668,38 RON estimat