Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare TEAVA PVC 32 L=1M 6420347000121 Buc 6 2.42 14.52 TEAVA PPR FI20 PN20 FIBRA COMPOZITA ML 16 2.03 32.48 BATERIE CADA EC-1 Buc 2 63.13 126.26 ROB.SF.PPR 20 Buc 10 5.05 50.5 TEU ALAMA 1/2" Buc 2 5.04 10.08 1500002 1552 RACORD DREPT MASCULIN/MASCULIN GENERAL 1/2"X1/2" -1552G000404 Buc 2 2.7 5.4 COT ALAMA 1/2" FF Buc 1 3.75 3.75 COT ALAMA 1/2" MF Buc 1 3.42 3.42 ROBINET PORT FURTUN 1/2" Buc 3 9.38 28.14 KM11 ROBINET SFERA FLUTURE FM 1/2"10809959 Buc 6 12.24 73.44 KM1 ROBINET SFERA FLUTURE FF 1/2"10809744 Buc 6 11.79 70.74 OLANDEZ PPR 20X1/2 FE VLR Buc 8 4.99 39.92 RACORD PPR 20X1/2 FI VLR Buc 4 2.07 8.28
- Număr anunț
- DA25817332
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 33771000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,93 RON
- Valoare atribuită
- 466,93 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.