Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de promovare Sarbatoarea Muzicii si Alba Iulia Music and Film Festival conform descrierii pachetului, 10 zile/eveniment. (Sarbatoarea Muzicii incepand de la 19.06.2020; Alba Iulia Music and Film Festival incepand de la 25.06.2020). Autoritatea contractanta va pune la dispozitie spotul de difuzat.
- Număr anunț
- DA25815602
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- REINTREGIREA SRL (CUI 12903207)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.