Atribuită Cumpărare directă

Sapca cu cozoroc pentru sectia PIATA de culoare VERDE = 24 BUC ALBASTRA = 10 BUC

Număr anunț
DA25856549
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18443340-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,80 RON
Valoare atribuită
108,80 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,80 RON

din 108,80 RON estimat