Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezvoltare sistem scada cu comanda on -line pentru SPAU. Este o tehnologie care ofera operatorului posibilitatea de a primi informatii de la echipamentele situate la distanta (vane, senzori, pompe, etc.), respectiv de a transmite un set limitat de instructiuni catre acestea, cu scopul de a monitoriza si comanda procesele tehnologice pentru structura sistemelor SCADA, Pentru supravegherea, observarea, monitorizarea in permanenta a functionarii in parametri optimi a celor 9 SPAU–ri din satul Balaceanca, comuna Cernica, Judetul Ilfov.
- Număr anunț
- DA25863295
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
- Cod CPV
- 72212100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.633 RON
- Valoare atribuită
- 78.633 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.