Atribuită Cumpărare directă

cauciuc 750-16 8 pr kabat tt pentru tractor marca PRONAR PH-337

Număr anunț
DA25823986
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
Cod CPV
34352300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,08 RON
Valoare atribuită
689,08 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,08 RON

din 689,08 RON estimat