Atribuită Cumpărare directă

Toner Lexmark MX 310 dn negru Black 10k  - 2 buc. x 960.00 lei    Toner HP LaserJet 400 M401 PCL 6 Black original 6,9k - 2 buc x 730.00 lei Toner Konica Minolta C368 series PS Black original 28k - 1 buc x 148.00 lei

Număr anunț
DA25824013
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528 RON
Valoare atribuită
3.528 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528 RON

din 3.528 RON estimat