Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza produse de igiena : - Hartie igienica 2 strat 19cm Suprem - Buc 120 - Servetele V-Fold verde 230/set Suprem - Set 300

Număr anunț
DA25822246
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117,80 RON
Valoare atribuită
1.117,80 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117,80 RON

din 1.117,80 RON estimat