Atribuită Cumpărare directă

multifunctional laser monocrom Canon I-Sensys MF443DW, Duplex A4, posibilitati de incarcare/reincarcare cartus (refill) , conditii avantajoase de intretinere si reparare conform garantiei.

Număr anunț
DA25861426
Autoritate contractantă
ATENEUL POPULAR "MR.GH.PASTIA" FOCSANI (CUI 4410569)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
50313200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,57 RON
Valoare atribuită
1.428,57 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,57 RON

din 1.428,57 RON estimat