Atribuită Cumpărare directă

1 placi cultivare cellule,96 godeuri negre, impachetate individual,sterilecu fund plat volum godeu 350yl,polistiren;50 buc/pac-1098lei 50buc 1 994.17 994.17 96-well microplates for cell culture, BRANDplates®, Standard plate with F-bottom Black 0,25 cm² 350 μl. Certifications: BRANDplates® are non cytotoxic according to ISO 10993-5, free of endotoxins (<0,01 EU/ml), and DNA-, DNase- and RNase- free. Sterile products comply with ISO 11137 and AAMI guidelines, SAL 10-6. 735-2102 Brand 2 solutie staurosporina-provenita de la Streptomyces sp:puritate.>=98%;concentratie1mM in DMSO(100yg/214ul)pachet 200yl-2144lei 200ul 1 2113.87 2113.87 Staurosporine solution from Streptomyces sp. Ready Made Solution, 1 mM in DMSO (100 μg/214 μL), 0.2 μm filtered S6942-200UL Sigma Aldrich 3 melamina,puritate >=99%-1kg.-209lei 1kg 1 164.35 164.35 Melamine ≥99% Supplier: Acros Organics ACRO125350010 Acros Organics 4 dithiodibenzoic acid 2,2"-100g,puritate,>=95%(NT)-189LEI 100gr 1 182.48 182.48 2,2′-Dithiodibenzoic acid ≥95.0% (NT) 43761-100G Sigma Aldrich

Număr anunț
DA25824057
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.454,87 RON
Valoare atribuită
3.454,87 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.454,87 RON

din 3.454,87 RON estimat