Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea unei prestari servicii de inchiriere de utilaje si de echipament de constructii cu operator si combustibil pentru refacerea unor pagube produse de viituri si inundatii

Număr anunț
DA25819242
Autoritate contractantă
COMUNA MARTINIS (CUI 4246238)
Furnizor / câștigător
GITA IMPEX SRL (CUI 6682470)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat