Atribuită
Cumpărare directă
1TETRAETHYLAMMONIUM HYDROXIDE SOLUTION 35% Tetraethylammonium hydroxide solution 35 wt. % in H2O, cod produs: 302929-500ML, Sigma Aldrich 1.00 ml RON 921.50 2 ALBUMINA SERICA Albumin from human serum lyophilized powder, ≥96% (agarose gel electrophoresis), cod produs: A1653-1G, Sigma Aldrich 1.00 g RON 546.23 3 B-CYCLODEXTRIN ß-Cyclodextrin ≥97%, cod produs: SAFSC4767-25G, Sigma Aldrich 1.00 buc RON 421.37 4 IMAZALIL Imazalil PESTANAL®, analytical standard, cod produs: 32007-100MG, Sigma Aldrich 1.00 buc RON 326.16 5 APA OXIGENATA Hydrogen peroxide solution PERDROGEN™ 30% H2O2 H2O2 (w/w) puriss. p.a., Reag. ISO, Reag. Ph. Eur, cod produs: 31642-1L, Honeywell 2.00 l RON 67.21 6 AZOTAT DE ARGINT Silver nitrate 99.8-100.5%, AnalaR NORMAPUR® Reag. Ph. Eur. analytical reagent Supplier: VWR Chemicals, cod produs: 21572.133 1.00 g RON 119.35 7 ALCOOL ETILIC 96% Alcool etilic 96% PA, indigen, Chimreactiv 4.00 l RON 54.00 8 ALCOOL ETILIC ABSOLUT 99.5% Alcool etilic absolut 99,5% PA , indigen, Chimreactiv 4.00 l RON 64.35
- Număr anunț
- DA25857045
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.942,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.942,44 RON
- Data publicării
- 25.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.