Atribuită
Cumpărare directă
Pentru buna functionare a institutiei publice este nevoie a se achizitiona urmatoarele: REGISTRU CORESPONDENTA CARTONAT BUC 1 DOSAR PLIC BUC 100 DOSAR PVC BUC 50 PIX AIHAO BUC 10 PIX SXN 101 BUC 10 TAVITE DOCUMENTE HERLITZ BUC 5 MEMORY STICK 64 G BUC 3
- Număr anunț
- DA25823916
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,07 RON
- Valoare atribuită
- 411,07 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.