Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK NR.410A CF410A 2,3K ORIGINAL HP LASERJET PRO M477FDW

Număr anunț
DA25847399
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,22 RON
Valoare atribuită
321,22 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
26.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,22 RON

din 321,22 RON estimat