Atribuită Cumpărare directă

1 HIG PERF 3SCOTTON;Hartie igienica alba, Perfex cotton like, 3str, 10buc/pachet Rola 50 2 STRONG 150J;Lucart Strong 150J Rola 6 3 SACI 35-20 NGR;Saci menaj 35L, negri, HDLD, 20buc/rola Rola 15 4 SACI 60-10 NGR;Saci menaj 60L, negri, LDPE, 10buc/rola Rola 20 5 SACI 35-50 GALB;Saci menaj 35L, galbeni, HDPE, 50buc/rola Rola 2 6 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 5 7 SUMA TAB D4;Jd suma tab d4 Cutie 2 8 LAV UM X3 ROPACK;Lavete umede x3 Ropack 16x18cm Set 10 9 BUR Vx20;Burete vase canelat 20/set Madero Set 3 10 MOP 50% BBC;Mop 50% BBC 200g Cisne extra 18-100318 Buc 10 11 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 10 12 GALEATA 16S;Galeata 16L cu storcator Buc 7

Număr anunț
DA25848123
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 20 IASI (CUI 32209618)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,45 RON
Valoare atribuită
781,45 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,45 RON

din 781,45 RON estimat