Atribuită Cumpărare directă

Detergent - dezinfectant lichid concentrat pentru dezinfectia de nivel mediu a suprafetelor. Ambalare: canistra 3x2l. ACHIZITIE PENTRU CABINET TBC

Număr anunț
DA25834562
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,60 RON
Valoare atribuită
525,60 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,60 RON

din 525,60 RON estimat