Atribuită Cumpărare directă

Spray vopsea metalizata rosu 2 buc.; Spray vopsea auriu 2 buc.; Spray vopsea argintiu 2 buc.

Număr anunț
DA25823765
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
TEMAD CO SRL (CUI 6620400)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,64 RON
Valoare atribuită
111,64 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,64 RON

din 111,64 RON estimat