Atribuită
Cumpărare directă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Luminisul Padurii,, str.Frasinului nr.10 Trivale-Pitesti jud. Arges CUI 29361291,reprezentant legal : Director, Anghel Claudia mail: gradinitaluminisulpadurii@yahoo.com tel:0766051236/0738670539 culoare verde deschis cu imprimeu minie si mickey mouse.
- Număr anunț
- DA25828809
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMINISUL PADURII PITESTI (CUI 29361291)
- Furnizor / câștigător
- PROFICOM TEXTIL SRL (CUI 28921900)
- Cod CPV
- 39512000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.070,40 RON
- Valoare atribuită
- 4.070,40 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.