Atribuită Cumpărare directă

1 CIF GEAM SUPR 075;Jd cif geamuri si suprafete 0,75L Buc 4 2 DET GEAM ECO 5L;Cr detergent geam economic 5L Bidon 12 3 FARAS CU COADA;Faras cu coada Buc 8 4 MATURA SORG;Matura Sorg BUC 6 5 MATURA EURO;Matura Euro Buc 4 6 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 4 7 PERIE STICLE;Perie pentru spalat sticle Buc 12 8 DETA F PARF;Cr detartrant forte parfumat 5L Buc 4 9 CIF BAIE 075;Jd cif detergent pentru baie 0,75L 7518676 Buc 6 10 SPIRA INOX ZOREZ MAXI;Spira inox Zorex MAXI Buc 12 11 BUR V JUM3;Burete vase jumbo 3 buc/set Set 2 12 PERIE MOCHETA;Perie frecat mochete ovalina 8 Buc 4 13 REZ MOP 40BU;Rezerva mop plat 40cm cu urechi si buzunar Cisne 204800 Buc 4 14 LAV MICR GEAM BULK;Laveta microfibra pentru geam bulk Cisne 310425-01 Buc 20 15 CIF PARCHET;Jd Cif profesional pentru parchet 5l Bidon 1 16 AJAXPRAF;Ajax praf de curatat Buc 4 17 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 16 18 GAL 13L R;Galeata 13L Cisne cu storcator rosie 460516-01 Buc 3 19 GAL 13L G;Galeata 13L Cisne cu storcator galbena 460516-02 Buc 3 20 GAL 13L V;Galeata 13L Cisne cu storcator verde 460516-03 Buc 3 21 MOP 250G;Sh mop sireturi 250gr Buc 10 22 COADA BIC R;Cisne bara aluminiu bicolora rosu 530214-02 Buc 3 23 COADA BIC V;Cisne bara aluminiu bicolora verde 530214-04 Buc 3 24 COADA BIC G;Cisne bara aluminiu bicolora galbena 530214-03 Buc 3 25 DET MOBILA 0,45;Hey detergent mobila 0,45L cu pulverizator Buc 8 26 OD WC FORZABLU;Odorizant solid ForzaBlu WC 2x40g Buc 20 27 SACI 20-50 NGR;Saci me

Număr anunț
DA25832761
Autoritate contractantă
Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.282,14 RON
Valoare atribuită
3.282,14 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.282,14 RON

din 3.282,14 RON estimat