Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare sistem automat de nebulizare pentru dezinfectia aerului si a suprafetelor pe cale aeriana necesar pentru prevenirea si limitarea imbolnavirilor cu noul tip de coronavirus, Sars Cov2. Produsul va fi insotit de documentatie, garantii si avize. Se va asigura service si piese de schimb atat in garantie cat si in postgarantie.
- Număr anunț
- DA25862002
- Autoritate contractantă
- Comuna Tulucesti (CUI 3553307)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.