Atribuită
Cumpărare directă
E.COLI COLIFORMS CHROMOGENIC AGAR (CCA) ISO 9308-1 CAT Nº: 2080 Selective medium for the simultaneous detection of E.coli and other coliforms in water samples FORMULA IN g/l Sodium Chloride 5.00 Tryptophan 1.00 Di-sodium hydrogen phosphate 2.70 Salmon-beta-D-galactoside 0.20 Sodium dihydrogen phosphate x 2H2O 2.20 Tergitol® 15-S-7 surfactant 0.15 Yeast Extract 2.00 X-beta-G-glucuronide CHX salt 0.10 Enzymatic Digest of Casein 1.00 IPTG 0.10 Sodium Pyruvate 1.00 Agar 10.00 Sorbitol 1.00 Final pH 6.8 ± 0.2 at 25ºC Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA25835026
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.