Atribuită Cumpărare directă

condica prezenta profesori-3,dosar pvc-50,dosar sina-50,hartie xerox A4-10,registru acte-1,reg.intrari-iesiri-1,capse 24/6-2,pix-1,pix-1,sfoara canepa-2,pix-12,DVD-25,ordin deplasare-1,scotch-1,plic CD-30,marker-10,marker CD-3.

Număr anunț
DA25824500
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN IVANESCU (CUI 25229094)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,33 RON
Valoare atribuită
393,33 RON
Data publicării
20.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,33 RON

din 393,33 RON estimat