Atribuită Cumpărare directă

Suflanta Bosch 1800w/600-1BUC. Transport inclus în preț. Termen de livrare:5 zile. Termen de garantie: 12 luni. Beneficiar: Direcția Tehnică-Lăpușan Alexandru. Responsabil achizitie: Pop Mugurel.

Număr anunț
DA25842093
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,24 RON
Valoare atribuită
209,24 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,24 RON

din 209,24 RON estimat