Atribuită Cumpărare directă

Furnizare numere,24x13 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant, cu urmatoarul text: "STOILESTI-VL 0187

Număr anunț
DA25828523
Autoritate contractantă
Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti) (CUI 2541142)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare atribuită
537,80 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
23.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,80 RON

din 537,80 RON estimat