Atribuită Cumpărare directă

Rezervor dozator sapun lichid , capacitate: 250ml, pompita material crom inclusă, material sticlă transparentă, latime 75 mm, adancime 120mm, inaltime 165mm.

Număr anunț
DA25863365
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,10 RON
Valoare atribuită
605,10 RON
Data publicării
26.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,10 RON

din 605,10 RON estimat