Atribuită Cumpărare directă

Pompa NP 3127 cu accesorii de montaj Puterea nominala motor: 5,9 kW; Cablu electric 10 m; Accesorii de montaj conform oferta

Număr anunț
DA25850006
Autoritate contractantă
ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122400-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.624,41 RON
Valoare atribuită
17.624,41 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.624,41 RON

din 17.624,41 RON estimat