Atribuită Cumpărare directă

Asigurarea administrarii si a bunei functionari a Salii de Sport si a Salii de Fitness din comuna Tarna Mare, judetul Satu Mare, conform regulamentului de organizare si functionare a Salii de Sport prin HCL nr. 63/20.12.2010 modificat si completat prin HCL nr. 57/01.07.2016 si a Salii de Fitness, aprobat prin HCL nr. 57/01.07.2016; Asigurarea si executarea tuturor lucrarilor de curatenie, incalzire si intretinere curenta necesare asigurarii bunei functionari a Salii de Sport si a Salii de Fitness. Verificarea si supravegherea permanenta a tuturor instalatiilor si echipamentelor si utilajelor din cadrul Salii de Sport si a Salii de Fitness din comuna Tarna Mare; Incasarea de la persoane fizice si juridice, pe baza de documente justificative (chitante, facturi, bilete) a sumelor aferente taxelor de inchiriere a Salii de Sport si Salii de Fitness si depunerea acestora la Casieria Primariei comunei Tarna Mare.

Număr anunț
DA25827600
Autoritate contractantă
COMUNA TARNA MARE (CONSILIUL LOCAL TARNA MARE) (CUI 3897181)
Furnizor / câștigător
FEHER MARIANA II (CUI 27667856)
Cod CPV
98341130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat