Atribuită
Cumpărare directă
5946046022314 EMAIL BEJ 4L BUC 2.00*82.77 5946036024571 VOPSEA INTERIOR SPOR 15L BUC 2.00*167.98 9002588223100 SET 3BUC TRAFALET BUC 2.00*13.36 3524141910006 TRAFALET 21CM-W1-RULLO BUC 1.00*105.46 5948908001086 LAVETA 3BUC/SET BUC 4.00*3.78 6984000019610 SACI MARI GROSI 1400*1100 240L BUC 4.00*5.46 5944525000815 PROSOP ONDA 2/SET BUC 4.00*3.78
- Număr anunț
- DA25860471
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Eugen Pora Cluj- Napoca (CUI 18004560)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 685,80 RON
- Valoare atribuită
- 685,80 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.