Atribuită
Cumpărare directă
Catedra - Sistem de inchidere pentru siguranta si gestionare generala a modulelor de la elevi. Pe panel are o priza de 220 V si sursa de putere de joasa tensiune 80 W – 5A 2 buc. voltmetru de 0 – 30 V , 0 – 250 V si un ampermetru de 0 – 5 A. Aparatele de masura vor avea o precizie de 2,5 glas. Modul catedra - Sistem de inchidere pentru siguranta si gestionare generala a modulelor de la elevi. Pe panel are o priza de 220 V si sursa de putere de joasa tensiune 80 W – 5A surse de putere 2 buc. voltmetru de 0 – 30 V , 0 – 250 V si un ampermetru de 0 – 5 A. Aparatele de masura vor avea o precizie de 2,5 glas. Iesirile si intrarile din instalatie sunt conectate cu cele ale elevilor si se vor monta pe blaturi. Scaun catedra - piele ecologica Banca 3 elevi - Structura din metal de minim 25mmx50mm, cu grosime de 1,5mm.Structura cu picioare din cauciuc pentru o fixare cat mai buna.Sub blat cu ramforsare astfel incat sa reziste la greutati pe mijlocul blatului. Modulul de energie intreg din material de fibra rezistent la acizi si baze. Pe panelul de control al modulului de energie o priza de 220 volti, sursa de energie de tensiune joasa de 80 volti - 5 amperi Cuier cu agatatori duble Dulap cu 2 usi cu polite si doua usi cu yala L=100cm x l=42cm x H=207cm Dulap vestiar DIMENSIUNl: L=200CM X l=42CM X H=122CM Scaun reglabil elev Transport si montaj incluse in pret Termen de livrare si montare 03.08.2020
- Număr anunț
- DA25841343
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- KARDINALE LUXURY FURNITURE SRL (CUI 27470896)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.924,69 RON
- Valoare atribuită
- 41.924,69 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.