Atribuită Cumpărare directă

Asigurare respundere civila auro -Dacia Duster cu valabilitate de un an zile incepand cu data de 24.06.2020 - nr. identificare VF1HJD40460228060 ;capacitate cilindrica 1461cmc,80 kw, 1899 kg, 5 locuri

Număr anunț
DA25830120
Autoritate contractantă
COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
841,58 RON
Valoare atribuită
841,58 RON
Data publicării
22.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

841,58 RON

din 841,58 RON estimat