Atribuită Cumpărare directă

1 BUC Carnet bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA) 3 BUC Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (30 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 752,56 lei (inclusiv TVA si imprimat).

Număr anunț
DA25822214
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.949,77 RON
Valoare atribuită
2.949,77 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.949,77 RON

din 2.949,77 RON estimat